«Казка про світло» Христина Лукащук

«Казка про світло» Христина ЛукащукНазва: Казка про світло
Автор: Христина Лукащук
Рік видання 2022
Жанри: Сучасна проза, Казки
ISBN: 9786178023386
Фрагмент
 

Про книгу «Казка про світло» Христина Лукащук

Книга “Казка про Світло” Христини Лукащук переносить нас від самого заснування української землі через найтемніші періоди і до остаточної перемоги над злом. Ця казка пропонує читачам унікальну можливість пройти цим довгим шляхом і знайти важливі відповіді для себе та своїх дітей.

На кожному кроці цієї подорожі нам допомагатимуть глибокі образи-символи, які авторка вміло передає в тексті і малюнках. Хоча ці символи не нові, вони завжди були джерелом гармонії і внутрішньої сили для кожного українця. Вони втілюють в собі сили, які притаманні українській історії, культурі та мові. Це Світло, що несе у собі непереборне джерело енергії і надії. Це Світло, яке не може бути знищене жодним ворогом, незалежно від його величі та хитрощів.

“Казка про Світло” Христини Лукащук стає дороговказом для кожного, хто бажає відкрити у собі потужну енергію, що випливає з українського духу. Читачі зможуть відчути могутню силу казки, яка спонукає до пошуку гармонії і мудрості. Це захоплива історія, яка нагадує нам про важливість пізнання наших коренів, прошуку внутрішньої себе і зміцнення свого духу. “Казка про Світло” відкриє перед нами нові горизонти й допоможе знайти мужність і сили для подолання будь-яких перешкод, які стоять на нашому шляху до світлого майбутнього.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Казка про світло» Христина Лукащук у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Казка про світло» Христина Лукащук

Ua-Book
Додати коментар