«Ераґон. Книга 1» Крістофер Паоліні, Лілія Дорошенко

«Ераґон. Книга 1» Крістофер Паоліні, Лілія ДорошенкоНазва: Ераґон. Книга 1
Автор: Крістофер Паоліні, Лілія Дорошенко
Рік видання 2023
Жанри: Книги для підлітків, Зарубіжні дитячі книги, Дитяча фантастика
ISBN: 9786177914715
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Ераґон. Книга 1» Крістофер Паоліні, Лілія Дорошенко

Книга “Ераґон. Книга 1” Крістофера Паоліні – це захоплююча пригода в світі драконів, магії та незвіданих краєвидів. Ця історія розпочинається зі знахідки, яка перевертає життя головного героя – Ераґона.

У невідомому лісі юнак знаходить таємничий камінь, але виявляється, що це не простий камінь – це яйце дракона. Відтоді починається його неймовірна подорож разом із дракончиком Сапфірою, яка змінює життя Ераґона назавжди.

Спільно зі своїм новим другом, Ераґон стає обранцем та вирушає на захист своєї країни, Алаҳейзія, від темних сил, що прагнуть захопити владу. Вони розкривають стародавні таємниці, переживають неймовірні пригоди та випробування, доводячи важливість дружби та вірності.

“Ераґон” – це захоплива сага про звичайного хлопця, який вирішується на неймовірний шлях відкриття своїх потужностей. Ця книга сповнена напружених моментів, чарівними описами та епічними битвами. Вона перенесе вас у світ магії та пригод, де справжність стає магічною, а дружба та відвага роблять героїв.

А що саме трапиться з головним героєм, які секрети розкриються, та які випробування чекають його на шляху до величі – ви дізнаєтеся тільки скачавши цей захопливий роман. Готуйтесь до неймовірних пригод та емоцій, які залишать вас зачарованими.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Ераґон. Книга 1» Крістофер Паоліні, Лілія Дорошенко у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Ераґон. Книга 1» Крістофер Паоліні, Лілія Дорошенко

Ua-Book
Додати коментар