«Пакс. Мандрівка додому» Сара Пенніпакер

«Пакс. Мандрівка додому» Сара ПенніпакерНазва: Пакс. Мандрівка додому
Автор: Сара Пенніпакер
Рік видання 2024
Жанри: Книги для підлітків
ISBN: 978-617-8248-69-7
Фрагмент

Про книгу «Пакс. Мандрівка додому» Сара Пенніпакер

У книзі “Пакс. Мандрівка додому” Сара Пенніпакер розповідає про неймовірну подорож хлопця на ім’я Пітер та його вірного друга — ручного лиса на ім’я Пакс. Це історія про вірність, дружбу та важливість збереження кохання навіть у найважчі часи.

Коли одне з лисенят Пакса тяжко захворіло, а лис був змушений звернутися по допомогу до єдиної людини, якій може довіряти, він знову зустрічається з Пітером. Незважаючи на те, що обидва друзі розійшлися і вибрали свій власний шлях, вони знову об’єднуються, щоб захистити своє спільне щастя.

А що саме трапиться з Пітером і Паксом ви дізнаєтеся тільки прочитавши цю захоплюючу книгу. Завантажте “Пакс. Мандрівка додому” і дізнайтеся, які пригоди чекають на друзів у їхній неймовірній подорожі додому.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Пакс. Мандрівка додому» Сара Пенніпакер у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Пакс. Мандрівка додому» Сара Пенніпакер

Ua-Book
Додати коментар