“Маленька книжка про любов” Ульф Старк

"Маленька книжка про любов" Ульф СтаркНазва: Маленька книжка про любов
Автор: Ульф Старк
Рік видання 2016
Жанри: Дитячі книги, Дитяча проза, Зарубіжні дитячі книги
ISBN: 978-617-679-338-0
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу “Маленька книжка про любов” Ульф Старк

Книга «Маленька книжка про любов» Ульфа Старка, шведського письменника і сценариста, розповість історію, яка може статись тільки на Різдво, бо є у ній трохи дива. Хоча повірити у його існування доволі складно, враховуючи обставини, у яких живе головний герой цієї душевної історії. Книга написана для дитячо-підліткової аудиторії, але й дорослим (батькам) вона теж сподобається.

Центральним персонажем розповіді є звичайний школяр Фред, який ще достатньо юний, щоб продовжувати вірити у дива. Принаймні, йому хочеться думати, що вони таки бувають, бо інакше життя буде занадто сумним. Йому би хотілось проводити вільний час з татом, але той пішов на війну, тож доводиться хлопчику ділитись своїми хлопчачими секретами хіба що з татовим зображенням на фото. Читати онлайн книгу “Маленька книжка про любов” Ульф Старк українською мовою безкоштовно можна на нашому літературному сайті UA-Book.

Живеться Фреду з мамою скрутно – зима видалась надзвичайно холодною, тато далеко, мамі доводиться багато працювати. Радує лише те, що у школі хлопчик може насолоджуватись компанією дівчинки, яка йому дуже подобається. Щоправда, він і сам не розуміє, що знайшов у цій рудоволосій особі, яка не любить математику (а Фред її обожнює), та ще й гугнявить. Але ж серцю не накажеш…

Наближається Різдво і канікули, але настрій псує догана від вчительки, яку герой отримав. Та він про неї швидко забуде, бо попереду чекають події значно цікавіші і дивовижніші…

Скачати книгу “Маленька книжка про любов” Ульф Старк безкоштовно українською мовою, без реєстрації та смс (sms) в форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub, що підходять для різних електронних пристроїв.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Маленька книжка про любов” Ульф Старк у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Маленька книжка про любов” Ульф Старк

Ua-Book
Додати коментар