«Малюк чує звук» Саша Кольцова, Євгенія Миронюк

«Малюк чує звук» Саша Кольцова, Євгенія МиронюкНазва: Малюк чує звук
Автор: Саша Кольцова, Євгенія Миронюк
Рік видання 2023
Жанри: Дитячі книги
ISBN: 9789664481974
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Малюк чує звук» Саша Кольцова, Євгенія Миронюк

У книзі “Малюк чує звук” Саша Кольцова та Євгенія Миронюк запрошують вас у захопливий світ дитячих відкриттів. Вона — це подорож крізь кожний куток помешкання, де дитина розглядає все, що оточує її, а також слухає різні звуки.

Хочете знати, які звуки видаватимуть різні предмети в будинку? Чайник, пральна машина, порохотяг — кожен з них має свій власний музичний ритм. Та чи зможе дитина розгадати загадковий звук, який ніяк не пов’язаний з побутовими приладами?

Ця книжка — це не просто розповідь, а неймовірна подорож, де на кожній сторінці очікується нове диво, нове звучання. А що саме трапиться з маленьким дослідником ви дізнаєтеся тільки відчинивши цю книгу, де кожен звук та кожне відкриття — це чарівний шлях у світ звуків та відчуттів.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Малюк чує звук» Саша Кольцова, Євгенія Миронюк у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Малюк чує звук» Саша Кольцова, Євгенія Миронюк

Ua-Book
Додати коментар