«Снігова королева» Ганс Крістіан Андерсен

«Снігова королева» Ганс Крістіан АндерсенНазва: Снігова королева
Автор: Ганс Крістіан Андерсен
Рік видання 1844
Жанри: Зарубіжні дитячі книги
ISBN: 978-617-585-030-5
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Снігова королева» Ганс Крістіан Андерсен

В книзі “Снігова королева” Ганса Крістіана Андерсена розкривається світ, де кожен сніговий пушинка приховує в собі частинку чарівної казки, що вражає не лише серце дитини, але й залишає невимовний слід в світовій літературі.

Коли Кай, братик Герди, раптово зникає, усі дорослі приймають це як невблаганну втрату. Проте, чисте і вірне серце Герди відмовляється вірити в безвозвратність, і вона вирішує вирушити в неймовірну подорож, щоб знайти і врятувати свого брата від обіймів Снігової королеви.

Сповнена проникливої душевності та вірою в справжню любов, казка від Андерсена не тільки заворожує, але і надихає на величезні подвиги. А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши цей захоплюючий роман, де смілива Герда виступає супротивником холодного заклинання та дарує читачам неймовірну можливість подорожувати країною справжніх емоцій та чудес. А що саме трапиться з головним героєм ви дізнаєтеся тільки скачавши цю книгу, де кожна сторінка – це часточка чарівної історії, що триває вже два століття.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Снігова королева» Ганс Крістіан Андерсен у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Снігова королева» Ганс Крістіан Андерсен

Ua-Book
Додати коментар