«Солітер» Еліс Осман

«Солітер» Еліс ОсманНазва: Солітер
Автор: Еліс Осман
Рік видання 2023
Жанри: Зарубіжні дитячі книги, Книги для підлітків
ISBN: 9786177818501
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Солітер» Еліс Осман

У захопливому романі “Солітер” Еліс Осман розкриває історію Вікторії Спрінґ, яка, здається, намагається уникнути складнощів життя та знаходить свій відділений світ у власному блоґу та найкращому другові — солітеру. Минулі друзі, іспити рівня А та вступ до університету — все це стає минулим, коли на горизонті з’являється «Солітер» та Майкл Голден.

Історія Вікторії пронизана таємницями, які поступово розкриваються перед читачем. Перед чим Вікторія намагається втекти, і чому вона ставить себе відокремлено від решти світу? Це не історія кохання, але що сховано за цими стінами самотності?

У «Солітері» та Майкла Голдена, Вікторія Спрінґ знаходить щось, що перевершує її попереднє життя. Але чи можна уникнути справжніх емоцій та спілкування з людьми, коли долаєш власні страхи та встаєш на шлях особистого відкриття? Докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши захоплюючий роман “Солітер” від Еліс Осман. А що саме трапиться з головною героїнею, ви дізнаєтеся тільки скачавши цю книгу, яка зачарує вас своєю інтригуючою атмосферою та запам’ятовується сюжетною лінією.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Солітер» Еліс Осман у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Солітер» Еліс Осман

Ua-Book
Додати коментар