«Подзвін. Вигин коси. Книга 3» Ніл Шустерман

«Подзвін. Вигин коси. Книга 3» Ніл ШустерманНазва: Подзвін. Вигин коси. Книга 3
Автор: Ніл Шустерман
Рік видання 2023
Жанри: Антиутопія, Книги для підлітків, Сучасна зарубіжна література, Сучасна проза, Фентезі
ISBN: 978-966-948-774-2
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Подзвін. Вигин коси. Книга 3» Ніл Шустерман

У світі без голоду та хвороб, без воєн та злиднів минуло три роки після трагічного затоплення Ендури та зникнення Рована та Сітри. Шторм більше не говорить майже ні з ким на планеті, окрім Ґрейсона Толлівера. Навколо останнього тоністи-фанатики формують погано контрольований культ, а Роберт Ґоддард проголосив себе Верховним клинком Мідмерики і, отримавши владу, якої найбільше хотів і найменше заслуговував, намагається перекроїти світ за власним смаком.

У заключній частині трилогії “Вигин коси” Ніл Шустерман майстерно розкриває важливі таємниці минулого у вигаданому ним світі і разом з тим залишає простір для міркувань — а чи заслуговує людство на такий світ?


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Подзвін. Вигин коси. Книга 3» Ніл Шустерман у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Подзвін. Вигин коси. Книга 3» Ніл Шустерман

Ua-Book
Додати коментар