«Timeless. Книга 3. Смарагдова книга» Керстін Гір

«Timeless. Книга 3. Смарагдова книга» Керстін ГірНазва: Timeless. Книга 3. Смарагдова книга
Автор: Керстін Гір
Рік видання 2018
Жанри: Попаданці, Книги для підлітків, Сучасна зарубіжна література, Любовне фентезі, Історичне фентезі, Зарубіжна фантастика
ISBN: 978-966-429-445-1
Фрагмент

Про книгу «Timeless. Книга 3. Смарагдова книга» Керстін Гір

У цій книзі на головну героїню Ґвендолін чекають неймовірні випробування: її серце розбите, почуття геть спаплюжені, довкола самі лише таємниці, які приховують моторошну правду. У цій шаленій круговерті подій Ґвен не раз постає перед тяжким вибором: як пробачити власних батьків? Чи можна довіряти коханому? Як не стати жертвою графа Сен-Жермена та Вартових? Як гідно завершити гру, з якої вийти неможливо? Здається, всюди суцільна пітьма і виходу годі знайти, проте доля раптово посилає у життя Ґвен тих, хто стане на її бік і підкаже вихід.

Для старшого шкільного віку.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Timeless. Книга 3. Смарагдова книга» Керстін Гір у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Timeless. Книга 3. Смарагдова книга» Керстін Гір

Ua-Book
Додати коментар