“Прихований Харків. Том 1” Дмитро Шилов

"Прихований Харків. Том 1" Дмитро ШиловНазва: Прихований Харків. Том 1
Автор: Дмитро Шилов
Рік видання: 2023
Жанри: Міське фентезі, Любовні романи
Читати книгу
 
 

Про книгу “Прихований Харків. Том 1” Дмитро Шилов

Я жив як усі. Ходив на пари. Підробляв. Танцював. Любив дивитися фільми та серіали. Змирився зі своєю професією і навіть уявляв, як до кінця життя буду сидіти в офісі, вирішувати спущені мені зверху завдання, прокладати маршрути і думати, як логічніше, раціональніше і дешевше перемістити вантаж або пасажира з пункту А в пункт Б.

Але варто було усвідомити, в якому нудному світі ми живемо – без магії, без чарівництва, без пригод, – і тут як почалося…

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Прихований Харків. Том 1” Дмитро Шилов у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар