«Аромат чоловіка» Валерія Дражинська

«Аромат чоловіка» Валерія ДражинськаНазва: Аромат чоловіка
Автор: Валерія Дражинська
Рік видання: 2023
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Короткі любовні романи, Еротичні романи
Читати книгу
 

Про книгу «Аромат чоловіка» Валерія Дражинська

В книзі “Аромат чоловіка” Валерія Дражинська ви знайдете світ великої родинної спадщини та боротьби за спадок, що змушує головного героя стати учасником ігор і справ, що переплітаються в одній відомій родині.

Руслан опинився у заплутаному клубку сімейних взаємин та спадкових правил. Він отримує пропозицію, що може змінити його життя і перевернути його світ. Але чи він згоден з тим, що пропонує йому Віктор, і чи зможе зберегти власну незалежність у грі за спадщину?

Це захоплюючий роман про вибір, любов та відданість, де головний герой стоїть перед складними рішеннями та моральними дилемами. А що саме переверне його життя та які випробування чекають на цьому шляху — дізнатися ви зможете, відкривши сторінки цієї захопливої книги.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Аромат чоловіка» Валерія Дражинська у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Аромат чоловіка» Валерія Дражинська

Ua-Book
Додати коментар