«Бентежниця для викладача» Катерина Орєхова

«Бентежниця для викладача» Катерина ОрєховаНазва: Бентежниця для викладача
Автор: Катерина Орєхова
Рік видання: 2024
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Короткі любовні романи, Еротичні романи
Читати книгу
 

Про книгу «Бентежниця для викладача» Катерина Орєхова

Забавлива та запальна комедія “Бентежниця для викладача” від Катерини Орєхової – це не лише про математику та викладачів, але і про непередбачені ситуації та нестримний характер головної героїні.

Оля Кошкіна – винахідлива та смілива студентка, яка вирішила взяти справи в свої руки та весело почати навчання. Вперта, як завжди, вона влаштовує насправді кумедний скандал у самому серці аудиторії, виривається з аудиторії і змушує викладача відчути справжній бентеж.

Почуття карьєрного ризику змішуються з непередбачуваними поворотами в особистому житті героїні. Як вона вирішить свої проблеми та впорається із чоловіком, якого вона тільки що послала “до біса”? Що чекає її на цьому шляху веселощів та невдач? Дізнайтеся, прочитавши захопливий роман “Бентежниця для викладача”. Нехай кумедні пригоди та шарм головної героїні подарують вам легкість та радість читання!

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Бентежниця для викладача» Катерина Орєхова у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Бентежниця для викладача» Катерина Орєхова

Ua-Book
Додати коментар