«Холодна ніжність» Уляна Пас

«Холодна ніжність» Уляна ПасНазва: Холодна ніжність
Автор: Уляна Пас
Рік видання: 2024
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Короткі любовні романи
Читати книгу
 

Про книгу «Холодна ніжність» Уляна Пас

В книзі “Холодна ніжність” ви знайдете захопливу історію про поцілунок, який змінює все. Головна героїня виявляється у складній ситуації, де їй доводиться зіткнутися з непростими виборами та власними переживаннями. Цей роман відкриє вам нові глибини почуттів і допоможе зрозуміти, що справжнє кохання часом може бути холодним, але водночас надзвичайно ніжним.

Читаючи цю книгу, ви потрапите в захоплюючий світ емоцій і внутрішніх боротьб, де головна героїня намагається знайти своє місце в складному світі дорослого життя. І хоча на перший погляд все здається складним і непередбачуваним, кожна сторінка цієї книги пропонує нові відкриття та несподівані повороти.

А що саме трапиться з головною героїнею в її пошуках справжнього щастя, ви дізнаєтеся тільки прочитавши роман “Холодна ніжність”. Запрошуємо вас у захоплюючу подорож почуттів і внутрішніх конфліктів, яка залишить вас захопленими до останньої сторінки.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Холодна ніжність» Уляна Пас у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Холодна ніжність» Уляна Пас

Ua-Book
Додати коментар