«Коли закінчиться ненависть» Лада Короп

«Коли закінчиться ненависть» Лада КоропНазва: Коли закінчиться ненависть
Автор: Лада Короп
Рік видання: 2024
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Короткі любовні романи
Читати книгу
 

Про книгу «Коли закінчиться ненависть» Лада Короп

В книзі “Коли закінчиться ненависть” вас чекає захоплива історія про боротьбу з власними демонами та пошук справжнього щастя. Головний герой, Орест, живе за правилами виживання, знаючи, що його серце замерзло, а душа переповнена болем та ненавистю. Проте, коли він обирає свою мішень помсти, він навмисно обирає дівчину, яка ні в чому не винна.

Що обере Орест: жагучу ненависть чи щире почуття? Це питання стоїть перед ним і перед читачем, який з нетерпінням зануриться у цей захоплюючий роман, де кожна сторінка приносить нові відкриття і несподівані повороти. Чи зможе дівчина вилікувати рани Ореста і допомогти йому знову знайти себе і щастя? А докладніше ви дізнаєтеся прочитавши роман “Коли закінчиться ненависть” від автора Лади Короп.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Коли закінчиться ненависть» Лада Короп у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Коли закінчиться ненависть» Лада Короп

Ua-Book
Додати коментар