«Літо обіймів та поцілунків» Емілія Дзвінко

«Літо обіймів та поцілунків» Емілія ДзвінкоНазва: Літо обіймів та поцілунків
Автор: Емілія Дзвінко
Рік видання: 2024
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Короткі любовні романи
Читати книгу
 

Про книгу «Літо обіймів та поцілунків» Емілія Дзвінко

В книзі “Літо обіймів та поцілунків” ви зануритеся у захопливу історію про зустрічі, непередбачувані події та ніжні почуття. Головна героїня, Марта, опиняється у новому середовищі, де зустрічає загадкового хлопця, що не зовсім відкритий у своїх намірах.

Чи зможе Марта розгадати справжній зміст усмішки цього хлопця та зберегти свою незалежність? А що саме трапиться з її життям та щасливими моментами, вона дізнається лише випробувавши себе в незвіданих обставинах кохання.

“Літо обіймів та поцілунків” – це книга, яка зачарує вас своєю атмосферою, заплутаними стосунками та розкриттям справжніх почуттів. А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши цей захоплюючий роман від автора Емілії Дзвінко.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Літо обіймів та поцілунків» Емілія Дзвінко у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Літо обіймів та поцілунків» Емілія Дзвінко

Ua-Book
Додати коментар