«Не втекти від себе» МАРСА ЧАУНІК

«Не втекти від себе» МАРСА ЧАУНІКНазва: Не втекти від себе
Автор: МАРСА ЧАУНІК
Рік видання: 2023
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Короткі любовні романи, Еротичні романи
Читати книгу
 

Про книгу «Не втекти від себе» МАРСА ЧАУНІК

В книзі “Не втекти від себе” МАРСА ЧАУНІК переплітаються сюжетні лінії, де герої намагаються втекти від власних емоцій і страхів, але життя має свої власні плани. Станіслав Маєвський, дорослий і жонатий, впевнений в своєму житті, але неймовірна зміна настане, коли він стикається з молодою Ілоною. Їхні долі переплітаються в суцільному хаосі емоцій та суперечностей.

Глибокий інтригуючий зміст розгортається в образах головних героїв, де любов і спроби втечі від власного “я” приводять до несподіваних оборотів. А чого тишається в моменти, коли серце б’ється сильніше?

В кожній сторінці книги приховані таємничі моменти, де авторка вміло відтіснює читача від звичайності. А що саме трапиться з головними героями ви дізнаєтеся тільки скачавши чи перегортаннячи сторінки цього захоплюючого роману. “Не втекти від себе” — це подорож у світ внутрішніх боротьб, де кожен крок призводить до власного відкриття.

В книзі МАРСА ЧАУНІК розкриває тонкі переплетення почуттів та проблеми самоідентифікації, де герої намагаються знайти власну істину у вирі суперечливих емоцій. “Не втекти від себе” — це не просто роман, а запаморочлива подорож у власний світ глибоких почуттів і внутрішніх боротьб.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Не втекти від себе» МАРСА ЧАУНІК у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Не втекти від себе» МАРСА ЧАУНІК

Ua-Book
Додати коментар