«Невдячна іграшка» МАРСА ЧАУНІК

«Невдячна іграшка» МАРСА ЧАУНІКНазва: Невдячна іграшка
Автор: МАРСА ЧАУНІК
Рік видання: 2023
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Короткі любовні романи, Еротичні романи
Читати книгу
 

Про книгу «Невдячна іграшка» МАРСА ЧАУНІК

Книга “Невдячна іграшка” Марса Чаунік – це захоплююча історія про несподівані зустрічі, непередбачені відносини та пошуки справжньої довіри.

Головна героїня різко відчула, як її життя зазнало різкого повороту, коли в її кімнату ввірвався незнайомець, відкривши двері без дозволу. Її переповнює хвилювання та неприязнь, але з кожним словом цього чоловіка її почуття змінюються.

“Невдячна іграшка” – це історія про зустріч, яка переверне життя героїні, про складні роздуми і внутрішні боротьби. Автор вас запитає, чи вдасться їй знайти в цих відносинах довіру, і яким чином ця історія обертається.

Чи погодиться вона на щось більше, ніж тільки спонтанний роман? А що саме трапиться з головною героїнею ви дізнаєтеся тільки скачавши цей роман, який вас захопить своєю загадковістю і інтригою. А докладніше ви дізнаєтесь про несподівані повороти у її житті та справжній шлях до внутрішньої гармонії.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Невдячна іграшка» МАРСА ЧАУНІК у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Невдячна іграшка» МАРСА ЧАУНІК

Ua-Book
Додати коментар