«Тато за викликом» Єва Райн

«Тато за викликом» Єва РайнНазва: Тато за викликом
Автор: Єва Райн
Рік видання: 2023
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Короткі любовні романи
Читати книгу
 

Про книгу «Тато за викликом» Єва Райн

Не можеш справитись з двома п’ятилітніми шибениками? Допоможе татко за викликом! В будинку пожежа чи потоп? Телефонуй татку за викликом! Закохалась до нестями і боїшся зізнатись, що вдаєш з себе іншу людину? Ось тут доведеться шукати допомоги в інших )
***
Марі, допомагаючи сестрі, опиняється в ролі нянечки двох милих, але дуже капосних близнят. А симпатичний “чоловік на годину” Влад, що приїздить на допомогу, настільки зачаровує і Марі, і близнюків, що їй доведеться створити проблеми вже самій та викликати його знову, для переконливості, вдаючи багату власницю цього будинку. Однак, правда завжди проявляється. Та й харизматичний “татко за викликом” не такий простий, як здається…

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Тато за викликом» Єва Райн у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Тато за викликом» Єва Райн

Ua-Book
Додати коментар