«Тепер твоя. Книга друга» Єва Басіста

«Тепер твоя. Книга друга» Єва БасістаНазва: Тепер твоя. Книга друга
Автор: Єва Басіста
Рік видання: 2023
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Короткі любовні романи, Еротичні романи
Читати книгу
 

Про книгу «Тепер твоя. Книга друга» Єва Басіста

В книзі “Тепер твоя. Книга друга” Єва Басіста вас чекає відчуття невід’ємного зв’язку між долею та обставинами. Вона – на межі, між людиною, яку вона більше не хоче бачити, і ситуацією, що її змусила повернутися.

А що саме трапиться з головними героями ви дізнаєтеся тільки скачавши цей захоплюючий роман. Новий зіткнення, що вибухає у старій знайомій ситуації, створює заплутаність в рішеннях та емоціях. Прослідкування між двома шляхами – відмова від минулого чи його прийняття.

Готуйтеся до випробувань у виборі та пошуку внутрішньої сили. Ця книга переплітає нитки любові, примирення та внутрішнього зростання. А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши роман “Тепер твоя. Книга друга” Єва Басіста.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Тепер твоя. Книга друга» Єва Басіста у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Тепер твоя. Книга друга» Єва Басіста

Ua-Book
Додати коментар