«Твоя не на одну ніч» Адалін Черно

«Твоя не на одну ніч» Адалін ЧерноНазва: Твоя не на одну ніч
Автор: Адалін Черно
Рік видання: 2023
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Короткі любовні романи, Еротичні романи
Читати книгу
 

Про книгу «Твоя не на одну ніч» Адалін Черно

Він — друг сім’ї, дитяче захоплення, яке переросло в шалене кохання. Я для нього — молодша “сестричка”, яку потрібно оберігати. Я з цим мирюся, аж поки батько не вирішує видати мене заміж за іншого. Ризикнувши, я зваблюю коханого, аби позбутися цноти, яка так потрібна майбутньому чоловіку.
— Твій батько мене вб’є, — шепоче Артур за секунду до того, як жадібно вп’ястися поцілунком у мої губи.
Одна ніч. Одна шалена пристрасть. Одна таємниця на двох. Він думав, що зможе забути про те, що між нами сталося. Але наслідки тієї ночі з двома смужками на тесті забути не вийде.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Твоя не на одну ніч» Адалін Черно у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Твоя не на одну ніч» Адалін Черно

Ua-Book
Додати коментар