«Відкритий шлюб» Ольга Джокер

«Відкритий шлюб» Ольга ДжокерНазва: Відкритий шлюб
Автор: Ольга Джокер
Рік видання: 2023
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Короткі любовні романи, Еротичні романи
Читати книгу
 

Про книгу «Відкритий шлюб» Ольга Джокер

В книзі “Відкритий шлюб” Ольга Джокер вас відправить у світ випробувань, складних виборів та пошуку нового сенсу. Головні герої зіштовхуються з пропозицією, що перевершує звичайні рамки подружжя.

А що саме трапиться з головними героями ви дізнаєтеся тільки скачавши цей захоплюючий роман. Ідеї про відкритий шлюб, що здавалося б, могли змінити все, перетворюють життя героїв у справжню карусель емоцій. Вони вирушають у нове життя в столиці, але чи зможуть вони зберегти свою сім’ю?

Приготуйтеся до подорожі у світ важливих виборів та загострених ситуацій. Ця книга поставить перед вами складні запитання про кохання, ризик і цінність сімейних зв’язків. А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши роман “Відкритий шлюб” Ольга Джокер.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Відкритий шлюб» Ольга Джокер у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Відкритий шлюб» Ольга Джокер

Ua-Book
Додати коментар