«Всього одна ніч, щоб отримати щастя…» Крістіна Жиглата

«Всього одна ніч, щоб отримати щастя...» Крістіна ЖиглатаНазва: Всього одна ніч, щоб отримати щастя…
Автор: Крістіна Жиглата
Рік видання: 2023
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Короткі любовні романи, Еротичні романи
Читати книгу
 

Про книгу «Всього одна ніч, щоб отримати щастя…» Крістіна Жиглата

В книзі “Всього одна ніч, щоб отримати щастя…” Крістіна Жиглата переплітає образи звичайного життя з моментами, які змінюють все. Це історія, де навіть мимовільні зустрічі можуть перетворитися на життєві розвороти.

Коли персонажі виявляються у несподіваних ситуаціях, що зворотні до їхніх звичайних образів, вони стають учасниками подій, які відкривають нові обличчя та відносини. А що саме трапиться з головними героями в цій спокусливій нічній історії, де причини та наслідки переплітаються, ви дізнаєтеся тільки, відкривши цей захоплюючий роман.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Всього одна ніч, щоб отримати щастя…» Крістіна Жиглата у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Всього одна ніч, щоб отримати щастя…» Крістіна Жиглата

Ua-Book
Додати коментар