«Йому потрібна помічниця» Ольга Манілова

«Йому потрібна помічниця» Ольга МаніловаНазва: Йому потрібна помічниця
Автор: Ольга Манілова
Рік видання: 2023
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Короткі любовні романи, Еротичні романи
Читати книгу
 

Про книгу «Йому потрібна помічниця» Ольга Манілова

В книзі “Йому потрібна помічниця” Ольга Манілова розкриє вам історію Оксани, яка завжди готова взяти на себе будь-які виклики. Вона вміє допомагати, навіть якщо це означає робити справи для надмірно суворого Данила Салазарова.

А що саме трапиться з головною героїнею ви дізнаєтеся тільки скачавши цей захоплюючий роман. Підкрадаючись до знайомства з непередбачуваним Данилом, Оксана стикається з безглуздим шантажем. Її життя починається перетворюватися на справжню гру влади та сміливості.

Готуйтеся до напруженого розгортання подій і захопливих обертів сюжету. Ця книга відкриє перед вами унікальну історію Оксани, де кожен хід стає кроком у боротьбі за справедливість. А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши роман “Йому потрібна помічниця” Ольга Манілова.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Йому потрібна помічниця» Ольга Манілова у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Йому потрібна помічниця» Ольга Манілова

Ua-Book
Додати коментар