«Мій коханий ворог» Саллі Торн

«Мій коханий ворог» Саллі ТорнНазва: Мій коханий ворог
Автор: Саллі Торн
Рік видання 2023
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Зарубіжні любовні романи
ISBN: 9786171701281
Фрагмент

Про книгу «Мій коханий ворог» Саллі Торн

В книзі “Мій коханий ворог” Саллі Торн розкриває неймовірну історію двох колег, Люсі і Джошуа, які ненавидять один одного. Люсі мріє стати виконавчим директором, але виявляється, що вона не одна претендентка на цю посаду – її конкурентом є саме той, кого вона не може терпіти. Але чи все так просто в цьому протистоянні?

Ця книга – це не лише історія про кар’єрний ріст, але й про складні взаємини між людьми. Любов та ненависть, пристрасть та конфлікт – усе це переплітається в історії Люсі та Джошуа.

А що саме трапиться з головними героями ви дізнаєтеся тільки прочитавши “Мій коханий ворог”. Скачуйте книгу, щоб дізнатися, чи зможе Люсі обійняти посаду мрії та який секрет ховається за їхнім взаємним відчуженням.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Мій коханий ворог» Саллі Торн у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Мій коханий ворог» Саллі Торн

Ua-Book
Додати коментар