«На зламаних крилах» Кетрін Сентер

«На зламаних крилах» Кетрін СентерНазва: На зламаних крилах
Автор: Кетрін Сентер
Рік видання 2021
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Зарубіжні любовні романи
ISBN: 9789669821812
Фрагмент

Про книгу «На зламаних крилах» Кетрін Сентер

В книзі “На зламаних крилах” Кетрін Сентер ви зануритесь у історію Маргарет, чиє життя раптово перетворюється на кошмар. Від щастя до відчаю — всього один крок, який вона зробила в авіакатастрофі. Але саме там, серед розбитих мрій та зруйнованих планів, вона знаходить свого янгола-охоронця.

А докладніше ви дізнаєтеся прочитавши роман, що розкриє перед вами таємницю її виживання, боротьби зі страхом та непереможною вірою в життя.

А що саме трапиться з головним героєм ви дізнаєтеся тільки скачавши цю захопливу книгу, яка пройде з вами крізь море емоцій та вчить цінувати кожен момент життя.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «На зламаних крилах» Кетрін Сентер у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «На зламаних крилах» Кетрін Сентер

Ua-Book
Додати коментар