«Продана наречена» Еліс Кларк

«Продана наречена» Еліс КларкНазва: Продана наречена
Автор: Еліс Кларк
Рік видання: 2023
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Короткі любовні романи
Читати книгу
 

Про книгу «Продана наречена» Еліс Кларк

У романі “Продана наречена” Еліс Кларк двері відчиняються в світ, де взаємини із своєю теперішньою дружиною обертаються коктейлем важких емоцій та несподіваних поворотів. Головний герой, збентежений її наляканим виглядом та слізьми, прагне зрозуміти причини, але події виймають його з-під контролю.

Під звучання розбитого скла та розлитеї води відбувається не лише фізичне розчарування, але і внутрішній конфлікт. І коли відносини досягають точки неповернення, герой робить радикальний вибір, що кардинально змінює обличчя його подальших дій.

А що саме трапиться з головним героєм, які виклики йому доведеться подолати, ви дізнаєтеся тільки скачавши та захопливу книгу “Продана наречена” Еліс Кларк. Прокладіть своєму читацькому серцю шлях через страсті та таємниці цього роману.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Продана наречена» Еліс Кларк у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Продана наречена» Еліс Кларк

Ua-Book
Додати коментар