«Бос для Попелюшки. Частина друга» Оксана Мрійченко

«Бос для Попелюшки. Частина друга» Оксана МрійченкоНазва: Бос для Попелюшки. Частина друга
Автор: Оксана Мрійченко
Рік видання 2022
Жанри: Сучасні любовні романи, ❤️ Любовні романи, Романтична проза
Серія: Кохання у великому офісі
Читати книгу

Про книгу «Бос для Попелюшки. Частина друга» Оксана Мрійченко

— Щоб протистояти конкуренту, мусимо знову працювати разом, Валентино Анатоліївно! — тон Микити був дуже спокійним, але його темно-карі очі випромінювали крижаний холод. — Але після вашої втечі… Тепер все буде зовсім інакше!

— А тобі не цікаво, чому я втекла? — запитала Валя, зустрівши погляд боса.

— Це вже не має значення, — Микита розвернувся до дівчини спиною, прямуючи до дверей кабінету. — Тепер ми лише бос і підлегла. І ще… Забудь все, що я колись казав тобі про свої почуття.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Бос для Попелюшки. Частина друга» Оксана Мрійченко у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар