«Кохання в мозку» Алі Гейзелвуд

«Кохання в мозку» Алі ГейзелвудНазва: Кохання в мозку
Автор: Алі Гейзелвуд
Рік видання 2024
Жанри: Зарубіжні любовні романи, Любовні романи
ISBN: 9786171705067
Фрагмент

Про книгу «Кохання в мозку» Алі Гейзелвуд

Книга “Кохання в мозку” Алі Гейзелвуд — це захоплива подорож у світ науки та емоцій, де головна героїня, Фіолетововолоса Бі Кеніґсвассер, виявляється на перехресті між кар’єрою та коханням.

Бі Кеніґсвассер, яка з упередженням приймає пропозицію співпраці з Леві Вардом, раптово змушена змінити свої погляди, коли вони опиняються разом у проєкті мрії від NASA. Під час спільної роботи вони розуміють, що разом їм вдається досягти неймовірних успіхів і спільно подолати навіть найскладніші випробування.

Ця книга вас неодмінно зацікавить своїм унікальним поєднанням науки, романтики та пригод. А докладніше ви дізнаєтесь, прочитавши роман “Кохання в мозку” від Алі Гейзелвуд.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Кохання в мозку» Алі Гейзелвуд у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Кохання в мозку» Алі Гейзелвуд

Ua-Book
Додати коментар