«Американський бруд» Джанін Каммінс

«Американський бруд» Джанін КаммінсНазва: Американський бруд
Автор: Джанін Каммінс
Рік видання 2020
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 9789669821690
Фрагмент

Про книгу «Американський бруд» Джанін Каммінс

В книзі “Американський бруд” Джанін Каммінс вируште у захопливу подорож разом з Лідією та її сином, які вимушені тікати від жорстокого наркобарона через страшне недорозуміння.

А докладніше ви дізнаєтеся прочитавши роман, що розкриє перед вами відчайну боротьбу за виживання в умовах безжальної пустелі та небезпечних міграційних маршрутів.

А що саме трапиться з головними героями ви дізнаєтеся тільки скачавши цю захопливу книгу, де на кожній сторінці чекають непередбачувані повороти подій та неймовірні пригоди.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Американський бруд» Джанін Каммінс у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Американський бруд» Джанін Каммінс

Ua-Book
Додати коментар