«Аутсайдер» Стівен Кінг

«Аутсайдер» Стівен КінгНазва: Аутсайдер
Автор: Стівен Кінг
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Трилери
ISBN: 978-617-15-0187-4
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Аутсайдер» Стівен Кінг

У захопливому трилері “Аутсайдер” Стівена Кінга кожен з наведених привабливих елементів мирного життя переплітається з темрявою та моторошними таємницями, які розкриваються на фоні поліцейського розслідування.

Террі – звичайний класний чоловік, популярний серед своїх знайомих. Однак життя перевертається з ніг на голову, коли його звинувачують у вбивстві, що виглядає абсолютно неймовірним. Поліція має всі докази, але алібі Террі непорушне. Справжнє запитання – як людина може бути у двох місцях одночасно?

Серед мирного містечка розкривається щось темне та дике, що може набувати людської подоби чи приймати обличчя злочинця. Стівен Кінг із захоплюючою майстерністю вплітає цю химерну історію в полотно поліцейського розслідування, запрошуючи читачів на захоплюючий шлях виявлення правди.

“Аутсайдер” – це не тільки розслідування злочину, але і дивовижний світ Стівена Кінга, де таємниці кишать в найнесподіваних місцях. Дізнайтеся, хто справжній “аутсайдер” у цьому захоплюючому романі, де кожен обертається на 180 градусів, а істинна сутність криється в тіні.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Аутсайдер» Стівен Кінг у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Аутсайдер» Стівен Кінг

Ua-Book
Додати коментар