«Дякую за куріння» Крістофер Баклі

«Дякую за куріння» Крістофер БакліНазва: Дякую за куріння
Автор: Крістофер Баклі
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 9786175221181
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Дякую за куріння» Крістофер Баклі

В книзі “Дякую за куріння” Крістофер Баклі ти знайдеш справжню американську політичну атмосферу, заплутані схеми і інтриги, що розгортаються навколо влади та впливових лобістів. Цей роман — це глибокий занур в світ впливу, боротьби і протистояння за свої права та переваги.

Та увага, ця книга — це не лише американська історія. Відчуйте схожість з подіями, що трапляються у вітчизняній політиці. Автор вдало показує, що хоч нації можуть бути різними, але сутність політичних ігор і взаємодій залишається схожою.

В цій книзі вас чекає захоплюючий світ боротьби за владу та вплив, сюжетні повороти і тонка гра інтриг. А докладніше ви дізнаєтеся прочитавши роман “Дякую за куріння”.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Дякую за куріння» Крістофер Баклі у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Дякую за куріння» Крістофер Баклі

Ua-Book
Додати коментар