«Історія Артура Трулава» Елізабет Берґ

«Історія Артура Трулава» Елізабет БерґНазва: Історія Артура Трулава
Автор: Елізабет Берґ
Рік видання 2021
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 9789669822826
Фрагмент

Про книгу «Історія Артура Трулава» Елізабет Берґ

В книзі “Історія Артура Трулава” Елізабет Берґ вас чекає зустріч зі світом незвичайних долень і вражаючих зворушливих моментів.

В один весняний день життя Мозеса переплітається зі світом Медді та її складних стосунків. Спільна доля зближує їх, а вже зустріч з Люсіль стане початком нової, неймовірно теплої дружби.

А докладніше ви дізнаєтеся прочитавши роман, який розкриє перед вами неймовірні історії взаємодії, підтримки та взаєморозуміння між героями.

А що саме трапиться з головними героями ви дізнаєтеся тільки скачавши цю захоплюючу книгу, де на кожній сторінці чекає вас новий перепліт долі та неймовірні знаходки у світі людських відносин.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Історія Артура Трулава» Елізабет Берґ у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Історія Артура Трулава» Елізабет Берґ

Ua-Book
Додати коментар