«Королівство» Ю Несбьо

«Королівство» Ю НесбьоНазва: Королівство
Автор: Ю Несбьо
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Психологічні детективи, Психологічний триллер
ISBN: 978-966-948-787-2
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Королівство» Ю Несбьо

“Королівство” Ю Несбьо — живий і переконливий нарис побуту та вдачі мешканців норвезької глибинки з елементами психологічної драми.

Рой Опгард звинувачує себе в нещасті, що трапилося з його молодшим братом Карлом, і не помічає, як через це перетворюється спершу на жертву маніпуляцій, а потім і на злочинця. Карл же настільки травмований своїм минулим, що фактично нездатний відрізнити добро від зла — і легко пробачає це собі, трансформуючи пережите на універсальне виправдання для будь-якої своєї провини.

Замахнувшись на проєкт, який має перетворити їхнє рідне село на центр регіонального туризму, чи наведуть брати лад принаймні у своїх життях?


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Королівство» Ю Несбьо у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Королівство» Ю Несбьо

Ua-Book
Додати коментар