«Кухонний фронт» Дженніфер Раян

«Кухонний фронт» Дженніфер РаянНазва: Кухонний фронт
Автор: Дженніфер Раян
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Військова справа
ISBN: 9786178286064
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Кухонний фронт» Дженніфер Раян

Книга “Кухонний фронт” від Дженніфер Раян – це справжнє кулінарне пригодництво в часи Другої світової війни, де смак, відвага та жіноча сила об’єднуються на передовій британської кухні.

У часи війни, коли світ накриває хвиля страху та нестачі, “Бі-Бі-Сі” запускає радіопрограму “Кухонний фронт” із завзятим ведучим. Але ведучому потрібен жіночий голос! Четверо незвичайних жінок вирішують піднятися на визначну кулінарну війну, де готують не лише страви, а й своє майбутнє.

Для кожної учасниці це більше, ніж просто конкурс. Для молодої вдови – це можливість забезпечити дітей і зберегти дім. Для служниці – шанс вийти зі скованості та здобути свободу. Для господині маєтку – це визволення від деспота-чоловіка. А для професійної шеф-кухарки – найперше спроба визвати чоловіків на битву за гастрономічне визнання.

Сторінки книги розповідають про дивовижні поєднання продуктів, неймовірні страви, сльози розпачу та радість єдності. Воєнний час вимагає від наших героїнь великої сміливості та кулінарного майстерності.

Читаючи цю книгу, ви пізнаєте не лише аромати та смаки тих витончених страв, а й почуття відваги, солідарності та сили жіночого духу в складних обставинах. А докладніше ви дізнаєтеся, відчуваючи смак перемог та невпинності, які заповнюють сторінки цієї захопливої книги. А що саме трапиться з головними героїнь у цій неймовірній кулінарній битві, ви дізнаєтеся тільки скачавши та прочитавши “Кухонний фронт”.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Кухонний фронт» Дженніфер Раян у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Кухонний фронт» Дженніфер Раян

Ua-Book
Додати коментар