«Льодяникові черевички. Книга 2» Джоан Гарріс

«Льодяникові черевички. Книга 2» Джоан ГаррісНазва: Льодяникові черевички. Книга 2
Автор: Джоан Гарріс
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 9786171500617
Фрагмент

Про книгу «Льодяникові черевички. Книга 2» Джоан Гарріс

Книга “Льодяникові черевички. Книга 2” Джоан Гарріс – це продовження захопливої історії Віани, яка переїхала до Парижу зі своїми доньками, намагаючись розбудувати нове життя і розвивати свій бізнес шоколаду в мальовничому районі Монмартр. Проте, навіть здається, що найтемніші періоди її життя ще впереді.

Після п’яти років минулого, Віана стикається з новими викликами: бізнес їде крадькома вниз, її донька Анук стає бунтівною, а сама героїня переживає страхи та невпевненість у майбутньому. Але коли на порозі її магазину з’являється таємнича Зозі де л’Альба, все змінюється.

Зозі легко знаходить спільну мову з Анук, дарує радість клієнтам і підштовхує Віану назустріч коханню. Проте, за цією барвистою маскою ховається більше, ніж здається на перший погляд. Хто насправді Зозі де л’Альба та які випробування чекають на Віану у цій новій стадії її життя?

Докладніше про події у цій захоплюючій історії ви дізнаєтесь, прочитавши роман “Льодяникові черевички. Книга 2” від Джоан Гарріс. Приготуйтеся до нових емоцій та несподіваних поворотів!


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Льодяникові черевички. Книга 2» Джоан Гарріс у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Льодяникові черевички. Книга 2» Джоан Гарріс

Ua-Book
Додати коментар