«Марловський кримінальний клуб» Роберт Тарагуд

«Марловський кримінальний клуб» Роберт ТарагудНазва: Марловський кримінальний клуб
Автор: Роберт Тарагуд
Рік видання 2022
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Зарубіжні детективи, Сучасні детективи
ISBN: 978-966-688-098-0
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Марловський кримінальний клуб» Роберт Тарагуд

Для розкриття парадоксального вбивства потрібен і парадоксальний детектив! Сімдесятисемирічна Джудит Потс щаслива як ніхто. Вона мешкає сама-одна у старовинному особняку, складає кросворди для газет, і ніхто не диктує їй, що робити і скільки пити віскі. Але одного вечора, плаваючи в Темзі, Джудит стає свідком убивства. Проте місцева поліція не вірить її словам, тому Джудит вирішує взятися до розслідування сама, ще й залучити двох нових подруг. Але невдовзі в Марлові знаходять ще одне тіло, і жінки розуміють: у місті, схоже, з’явився серійний убивця. І тепер загадка, яку вони взялися розгадати, перетворюється на смертельно небезпечну гру…

Роберт Тарагуд — творець серіалу «Смерть у раю» (в українській озвучці — «Злочин у раю»). Написавши серію романів за мотивами серіалу про детектива Ричарда Пула, автор вирішив змінити харизматичного головного героя на не менш харизматичну героїню — і так постав роман «Марловський кримінальний клуб».


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Марловський кримінальний клуб» Роберт Тарагуд у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Марловський кримінальний клуб» Роберт Тарагуд

Ua-Book
Додати коментар