«П’ятеро, котрих зустрінеш на небесах» Мітч Елбом

«П’ятеро, котрих зустрінеш на небесах» Мітч ЕлбомНазва: П’ятеро, котрих зустрінеш на небесах
Автор: Мітч Елбом
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 978-617-15-0062-4
Фрагмент

Про книгу «П’ятеро, котрих зустрінеш на небесах» Мітч Елбом

У житті 83-річного ветерана Едді довгий час не було місця для філософських роздумів. Проте в один день, він стає учасником трагічної події, яка змінює його життя назавжди. Після смерті в раю він зустрічає п’ятьох людей, кожен з яких грав свою унікальну роль у його житті.

Ці п’ять осіб переплели свої долі з долею Едді, і тепер вони відкривають перед ним секрети минулого, допомагаючи розглянути його життя з нової перспективи. Пройнятися важливістью випадкових зустрічей, змінами, які вони принесли, і важливими моментами, які вони зіграли у формуванні Едді як особистості.

Але серед усіх питань, які виникають у Едді, одне залишається найважливішим: чи вдалося йому врятувати дитину? Відповідь на це питання лежить у серці найнеочікуванішої зустрічі на небесах.

Відкрийте для себе захопливу історію про важливість звичайних людей у нашому житті та про те, як навіть найменші події можуть мати величезне значення. А що саме приховується в цій таємничій зустрічі на небесах, ви дізнаєтеся лише відкривши сторінки цієї захоплюючої книги.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «П’ятеро, котрих зустрінеш на небесах» Мітч Елбом у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «П’ятеро, котрих зустрінеш на небесах» Мітч Елбом

Ua-Book
Додати коментар