«Щоденник кілера» Денні Кінг

«Щоденник кілера» Денні КінгНазва: Щоденник кілера
Автор: Денні Кінг
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Сучасні детективи
ISBN: 978-617-15-0394-6
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Щоденник кілера» Денні Кінг

В книзі “Щоденник кілера” Денні Кінг змальована несподівана діалектика між двома життями головного героя, Іана. З одного боку — це вишукана робота, що дарує йому все: заробіток, захоплюючі завдання та вільний час. Але з іншого — це темний світ, де Іан виступає у ролі найманого вбивці.

Слідуючи за Іаном, ви потрапите у загадковий світ його професійних та особистих польотів. Він активно шукає кохання, сповнене тепла і ніжності, але стикається з неможливістю розкрити свою справжню сутність через професійні реалії. Та що ж буде, якщо його темний життєвий шлях випадково перетне шлях його справжньої коханої?

А докладніше про внутрішній світ Іана, його міркування та пошуки ви дізнаєтеся, читаючи роман “Щоденник кілера”. Розкриваючи моральні дилеми, які турбують його душу, автор запрошує нас у подорож, де переплітаються небезпека та прагнення, любов та темрява.

Це не просто книга про злочини та кримінал. Це історія про внутрішній світ людини, яка живе у двох різних реальностях, прагнучи знайти баланс між бажанням кохання та своїм професійним життям. Завантажте “Щоденник кілера” та відчуйте пікантну суміш екшену, романтики та внутрішніх розмислів героя, який мусить зіткнутися зі своїми власними моральними межами.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Щоденник кілера» Денні Кінг у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Щоденник кілера» Денні Кінг

Ua-Book
Додати коментар