«Шторм. Вигин коси. Книга 2» Ніл Шустерман

«Шторм. Вигин коси. Книга 2» Ніл ШустерманНазва: Шторм. Вигин коси. Книга 2
Автор: Ніл Шустерман
Рік видання 2020
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Книги для підлітків, Фентезі, Антиутопія
ISBN: 978-966-948-409-3
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Шторм. Вигин коси. Книга 2» Ніл Шустерман

Друга частина серії «Arc of a Scythe». Від автора бестселерів за версією The New York Times!

Минув рік відтоді, як Рован утік. Нині він перетворився на міську легенду — женця Люцифера, який вистежує корумпованих женців і піддає їх суду через вогонь. Шторм, усевидющий штучний інтелект, міг би його зупинити, але він не втручається у справи Цитаделі женців, лише спостерігає, нехай йому й не подобається те, що він бачить.

Тим часом Сітра, яка нині зветься жницею Анастасією, починає займатися збиранням, трохи змінюючи старий звичай: вона дає людям, яких планує вбити, місяць на те, щоб обрати собі смерть. Та коли знову з’являється старий ворог і її життя опиняється під загрозою, стає зрозуміло, що не всі готові до змін.

Чи втрутиться нарешті Шторм, чи так і спостерігатиме, як ідеальний світ починає руйнуватися?


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Шторм. Вигин коси. Книга 2» Ніл Шустерман у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Шторм. Вигин коси. Книга 2» Ніл Шустерман

Ua-Book
Додати коментар