«Сни Айнштайна» Алан Лайтмен

«Сни Айнштайна» Алан ЛайтменНазва: Сни Айнштайна
Автор: Алан Лайтмен
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Історична література
ISBN: 978-617-629-812-0
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Сни Айнштайна» Алан Лайтмен

В книзі “Сни Айнштайна” Алан Лайтмен занурює нас у вигаданий світ, де час та простір втрачають свої звичайні рамки. Ця книга – непередбачуваний танок між науковими роздумами та фантастичними сюжетами, які мальовно переплітаються уві сні молодого Альберта Айнштайна. Чи може час рухатися у всі можливі напрямки? Чи існують світи, де правила часу вже не діють так, як ми звикли?

Це не лише подорож у глибини наукових досліджень, але й відчуття безмежної уяви та творчості, які поринають у сферу найбільш загадкових аспектів часу. Книга змушує замислитися про наше сприйняття часу, його вплив на наше життя та відношення до щастя.

Дозвольте собі заглибитися в цю унікальну подорож, де автор переплітає науку та фантазію, а їхнє об’єднання розкриває таємниці, над якими думав сам великий Айнштайн. А що саме вас чекає на сторінках цієї книги, дізнаєтеся тільки після її прочитання.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Сни Айнштайна» Алан Лайтмен у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Сни Айнштайна» Алан Лайтмен

Ua-Book
Додати коментар