«Там, у темній річці» Діана Сеттерфілд

«Там, у темній річці» Діана СеттерфілдНазва: Там, у темній річці
Автор: Діана Сеттерфілд
Рік видання 2020
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 978-617-12-8182-0
Фрагмент

Про книгу «Там, у темній річці» Діана Сеттерфілд

У маленькому шинку «Лебідь» загадкова історія розкривається одного зимового вечора. Поранений чоловік, тримаючи на руках непритомну дівчинку, з’являється перед здивованими свідками. Але коли дівчинка, яку вважали мертвою, раптом оживає, починається справжнє прокляття.

Поступово до неї з’являються люди, які вважають її сестрою чи викраденою донькою, але жоден з них не знає справжньої правди про її минуле. Кожен день таємниця глибше поглиблюється, поки всі не потрапляють у пастку незвіданого.

У цій захоплюючій книзі ви знайдете справжню історію про втрачене минуле, темні таємниці та потужну силу, яка може змінити все. А що саме трапиться з головними героями цієї історії, ви дізнаєтеся тільки прочитавши роман «Там, у темній річці».


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Там, у темній річці» Діана Сеттерфілд у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Там, у темній річці» Діана Сеттерфілд

Ua-Book
Додати коментар