«Тут усі брешуть» Шарі Лапена

«Тут усі брешуть» Шарі ЛапенаНазва: Тут усі брешуть
Автор: Шарі Лапена
Рік видання 2024
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Трилери
ISBN: 978-617-15-0512-4
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Тут усі брешуть» Шарі Лапена

Ласкаво просимо до Стенгоупа, ідилічного району, де кожен тримає своє пекло за дизайнерськими гардинами. У цьому безпечному урбаністичному оазисі, де життя має вигляд ідеального пазла, Вільям Вулер, здавалося б, поважний сім’янин, розкривається в несподіваний спосіб. Після скандалу він повертається додому та знаходить її порожньою – його дев’ятирічну доньку Ейвері не має в школі, як повинно бути.

Від моменту зникнення Ейвері розпочинається моторне визначення правди у Стенгоупі. Майже кожен мешканець, сховавши свою темряву за вишуканим фасадом, стає підозрюваним. Сім’ї та сусіди тягнуть мережу брехень, що тонуть у власних таємницях, зменшуючи шанси знайти Ейвері.

Тут усі брешуть, і кожна брехня призводить до нових таємниць. А ви дізнаєтеся, що саме трапиться з головним героєм тільки відкривши сторінки захопливого роману “Тут усі брешуть” Шарі Лапена. Лише тут, серед брехень і пекельних таємниць, вас чекає приголомшлива правда, що стане невидимим нитчатим ключем до розгадки.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Тут усі брешуть» Шарі Лапена у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Тут усі брешуть» Шарі Лапена

Ua-Book
Додати коментар