«Велика брехня у маленькому місті» Даян Чемберлен

«Велика брехня у маленькому місті» Даян ЧемберленНазва: Велика брехня у маленькому місті
Автор: Даян Чемберлен
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 9786171503908
Фрагмент

Про книгу «Велика брехня у маленькому місті» Даян Чемберлен

В книзі “Велика брехня у маленькому місті” Даян Чемберлен ви зануритеся у вир урбаністичних інтриг, де кожна сторінка приховує нову таємницю. Морган Крістофер, головна героїня, стикається з неправедністю, яка змінила її життя назавжди. Закрита за гратами за злочин, якого вона не скоювала, Морган отримує неймовірну пропозицію, що може змінити все. Відновити стару фреску на поштовому відділенні – це не просто змога вийти на волю, але й крок у світ таємниць маленького міста.

Слідуючи за Морган, ви відчуєте атмосферу напруження та загадковості, яка огортає кожного мешканця цього міста. Що сховано під шарам пилюки на старій фресці? Які таємниці приховує маленьке містечко? Вирушайте у захопливу подорож по злочинному світу, де правда і брехня переплітаються, а справжній злочин чекає на своє вирішення. “Велика брехня у маленькому місті” – це не лише історія про злочин, але й про силу волі і незламну віру в правду.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Велика брехня у маленькому місті» Даян Чемберлен у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Велика брехня у маленькому місті» Даян Чемберлен

Ua-Book
Додати коментар