«Внутрішня імперія. Книга 1. Знайди мене» Енн Фрейзер

«Внутрішня імперія. Книга 1. Знайди мене» Енн ФрейзерНазва: Внутрішня імперія. Книга 1. Знайди мене
Автор: Енн Фрейзер
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Зарубіжні детективи
ISBN: 9786175482049
Фрагмент
Grenka

Про книгу «Внутрішня імперія. Книга 1. Знайди мене» Енн Фрейзер

В книзі “Внутрішня імперія. Книга 1. Знайди мене” Енн Фрейзер кожен оберт сторінки — це миттєва поглиблення у вир таємниць, де переплітаються стежки втрачених долень. Рені Фішер, колишня агентка ФБР, занурюється у світ гончарства, намагаючись втечи від власних темних спогадів. Та минуле наздоганяє її, коли її батько, легендарний Вбивця з Інленд Емпаєр, вимагає зустрічі та розкриття таємниць.

Детектив Деніел Елліс, в пошуках матері, стикається з розплутаним клубком злочинів, які пов’язані з Бенджаміном Фішером. Його шлях перетинається з Рені, і разом вони занурюються у лабіринт зради та сімейних таємниць.

В книзі покладено не лише запитання “що сталося?”, але й “хто я насправді?”. Інтрига переплітається з інтимністю, а замки минулого розблоковуються лише на сторінках цього захоплюючого роману. А докладніше про внутрішню боротьбу і сурову правду ви дізнаєтеся лише, відкривши цю книгу.

“Внутрішня імперія. Книга 1. Знайди мене” — це не просто розслідування злочинів, а подорож у світ внутрішніх демонів та непереборних труднощів. Вам захочеться скачати цей роман, щоб розгадати таємниці разом із героями, а кожна сторінка стане кроком до розкриття власних загадок.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Внутрішня імперія. Книга 1. Знайди мене» Енн Фрейзер у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Внутрішня імперія. Книга 1. Знайди мене» Енн Фрейзер

Ua-Book
Додати коментар