«Востаннє, коли я збрехала» Райлі Сейґер

«Востаннє, коли я збрехала» Райлі СейґерНазва: Востаннє, коли я збрехала
Автор: Райлі Сейґер
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Психологічний триллер
ISBN: 978-966-448-140-0
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Востаннє, коли я збрехала» Райлі Сейґер

В книзі “Востаннє, коли я збрехала” Райлі Сейґер переплітає таємницю з дитячими втратами та недоспаними ночами. Емма повертається до темряви табору “Соловей”, до розмальованих спогадів і непорушних білих суконь, сповнених загадок.

Почуття втраченого часу та загубленого дитинства приймають новий вигляд, коли Емма розповідає історію своєї втрати через образи, що вона створює. Приголомшлива мішанина правди та брехні, закритої під листям дерев та володінням художницького образування.

Її пошуки починають плутатися між реальністю минулого та сьогоденням. Відкривши підказки минулого, Емма змушена переосмислити ті образи, які так давно створила. Та деякі таємниці краще залишити закритими, але чи готова вона прийняти правду, коли вона знайде її? Що саме чекає на читача у цьому захоплюючому романі, де правда розкривається лише через шари неправди, ви дізнаєтеся, відкривши першу сторінку книги Райлі Сейґер.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Востаннє, коли я збрехала» Райлі Сейґер у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Востаннє, коли я збрехала» Райлі Сейґер

Ua-Book
Додати коментар