«Я знаю секрет. Книга 12» Тесс Ґеррітсен

«Я знаю секрет. Книга 12» Тесс ҐеррітсенНазва: Я знаю секрет. Книга 12
Автор: Тесс Ґеррітсен
Рік видання 2024
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Психологічний триллер
ISBN: 978-617-15-0519-3
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Я знаю секрет. Книга 12» Тесс Ґеррітсен

У книзі “Я знаю секрет. Книга 12” Тесс Ґеррітсен розкриває історію молодої режисерки фільмів жахів, яка здавалося б, спокійно спить у своєму ліжку, але відомий злочинець робить її сон вічним кошмаром. Таємничий вбивця виколює їй долоню, але залишає без слідів інших пошкоджень, ускладнюючи встановлення причини смерті.

Паралельно розгортається інше вбивство, де чоловіка знаходять із трьома стрілами в грудях, але причина його смерті зовсім не пов’язана із зовнішніми травмами. Ріццолі та Айлс, розуміючи, що наступна жертва вже визначена, спільно розкривають таємницю.

Жінка, яка стане наступною мішенню вбивці, знає секрет, який може допомогти розкрити злочин. Вона свідома, що по неї прийдуть, але лише вона володіє ключем до розгадки.

Які таємниці ховає ця загадкова історія? Що саме станеться з головним героєм? А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши захопливий роман “Я знаю секрет. Книга 12”. Скачайте його, щоб зануритися в непередбачуваний світ інтриг та розгадок.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Я знаю секрет. Книга 12» Тесс Ґеррітсен у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Я знаю секрет. Книга 12» Тесс Ґеррітсен

Ua-Book
Додати коментар