«Зустрінемося в іншому житті» Катріона Сільві

«Зустрінемося в іншому житті» Катріона СільвіНазва: Зустрінемося в іншому житті
Автор: Катріона Сільві
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 9786178299484
Фрагмент

Про книгу «Зустрінемося в іншому житті» Катріона Сільві

В книзі “Зустрінемося в іншому житті” Катріона Сільві ви зануритеся у світ загадкових зустрічей та непередбачуваних оборотів долі. Тора та Санті – дві незнайомі душі, які випадково перетнули свої шляхи в чужому місті. Їхні зустрічі переплітаються через час та простір, навіть через життя й смерть. Кожен новий образ, який вони зустрічають, відкриває ще один шар таємниці їхнього спільного минулого.

Через численні життя та зміни обставин, вони намагаються розгадати загадку своєї зв’язаності, не знаючи, що приховується за кожним новим обличчям. Чи зможуть вони з’ясувати, хто вони одне для одного насправді, чи загадковість їхньої долі залишиться невідомою?

Розкрийте разом з головними героями всі таємниці та секрети, які ховає кожне нове життя. Лише завершивши цю захоплюючу подорож, ви зрозумієте, наскільки вражаючим може бути стежити за долею двох душ, зв’язаних у просторі та часі.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Зустрінемося в іншому житті» Катріона Сільві у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Зустрінемося в іншому житті» Катріона Сільві

Ua-Book
Додати коментар