«Звабливі речі» Джанелл Браун

«Звабливі речі» Джанелл БраунНазва: Звабливі речі
Автор: Джанелл Браун
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 9786178280239
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Звабливі речі» Джанелл Браун

В книзі “Звабливі речі” Джанелл Браун чекає вас захоплива історія про двох жінок, які вирішують відчайдушно шукати свій шлях у складному світі. Ніна, ідеалістка з історією мистецтв у душі, змушена звернутися до аферистичних справ, щоб допомогти своїй хворій матері. Ванесса, спадкоємиця розкішного роду, здається, має все, але її життя таємничо переплітається зі смертельною трагедією минулого.

А докладніше ви дізнаєтеся прочитавши цей захоплюючий роман, де долі Ніни і Ванеси перетинаються на холодних берегах озера Тахо. Там вони змушені стикнутися зі своїми темними секретами і відчайдушно шукати своє місце у цьому світі, де ніщо не так, як здається.

Погрузіться у світ розкіші, таємниць і зради у “Звабливих речах”, де кожна сторінка наповнена емоціями та непередбачуваними поворотами подій. А що саме трапиться з головними героїнями ви дізнаєтеся тільки скачавши цю захоплюючу книгу.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Звабливі речі» Джанелл Браун у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Звабливі речі» Джанелл Браун

Ua-Book
Додати коментар