«Шоколад. Книга 1» Джоан Гарріс

«Шоколад. Книга 1» Джоан ГаррісНазва: Шоколад. Книга 1
Автор: Джоан Гарріс
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 978-617-12-9938-2
Фрагмент

Про книгу «Шоколад. Книга 1» Джоан Гарріс

У мальовничому французькому містечку розцвітає карнавал, а разом з ним приходять і дві таємничі постаті — Віана Роше та її донька Анук. Вони привозять з собою не лише цукерню, але й неймовірні смаколики, які здатні змінити життя мешканців цього міста.

Але не кожен згоден прийняти цю нову солодку реальність. Місцевий священик виносить громаді важке рішення — віддати перевагу церкві чи солодощам. Проте чи зможуть цукерки і шоколад врятувати серця та долі містян?

Відкрийте для себе таємниці солодкої магії разом з Джоан Гарріс. Загадкова історія з відтінком шоколаду зачарує вас своєю неповторною атмосферою та заворожливими образами. А що саме приховується у рецептах щастя, ви дізнаєтеся лише відкривши першу сторінку цієї захоплюючої книги.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Шоколад. Книга 1» Джоан Гарріс у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Шоколад. Книга 1» Джоан Гарріс

Ua-Book
Додати коментар