«У давній давнині були створіння» Кіяш Монсеф

«У давній давнині були створіння» Кіяш МонсефНазва: У давній давнині були створіння
Автор: Кіяш Монсеф
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Фентезі
ISBN: 9786171501911
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «У давній давнині були створіння» Кіяш Монсеф

В книзі “У давній давнині були створіння” Кіяш Монсеф переносить читача у світ, де реальність переплітається з фантастичними істотами. Історія дівчини на ім’я Маржан розпочинається від дитинства, наповненого батьківськими казками про неймовірні створіння. Але життя нещадно перевіряє дівчину, викликаючи її на важкі випробування.

Після трагічної події Маржан опиняється у вирі подій, де розкривається справжня сутність її батька і з’являється нова реальність, де фантастичне переплітається зі звичним. Ця книга не про казку, а про боротьбу, темряву та небезпеку, які відтінюються на тлі теплих спогадів про дитинство. Але чи зможе Маржан знайти своє справжнє призначення в цьому місці, наповненому смутком і боротьбою за власне майбутнє? Докладніше про події, які відбуваються у цьому захоплюючому романі, можна дізнатися, перебуваючи у світі, де реальність і міф переплітаються в дивовижну історію Маржан.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «У давній давнині були створіння» Кіяш Монсеф у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «У давній давнині були створіння» Кіяш Монсеф

Ua-Book
Додати коментар